See ei ole maagia, see on oma elusündmuste teadlik juhtimine ja harmoonilise tuleviku loomine
Mihhail Borodjanski, MD (Peterburi, www.psy8.ru)

Kas sa tead, kuidas maailm on üles ehitatud? Mina ei tea. Aga ma tean mudeleid, mis töötavad. 

Seepärast pole minu ülesanne sulle rääkida, et maailm on sellist või testmoodi üles ehitatud, minu ülesanne on õpetada sind kasutama neid mudeleid, mis töötavad alati. Need on praktilised ja igapäevaselt kasutatavad. Mitte vaid filosoofilised ja teoreetilised.

Meile kõigile on tuttav selline eluperiood, kus kõik sujub kenasti. Maailm tuleb meile vastu,  toetab meid igal sammul ja kõik sujub justkui iseenesest. Meile kõigile on tuttav ka vastupidine, kus kõik nagu laguneks laiali, ebaõnnestumine järgneb ebaõnnestumisele. Tegemist oleks justkui erinevate eluliinidega, oma erinevate elufilmide vaatamisega. Justkui valgete ja mustade tsoonidega meie elus.

Tõepoolest, meie reaalsuses on olemas palju erinevaid variante, millises suunas sündmused võivad kulgeda. Küsimus on selles, kas me oskame nende variantide, nende eluliinide vahel ümber lülituda. Mitteteadlikult teeme me seda pidevalt nagunii, sest nö head ja halvad perioodid meie elus – valged ja mustad tsoonid – vahelduvad perioodiliselt. Aga kuidas seda teha teadlikult ja teadvustatult? Loe edasi siit...

Katkendid raamatust "Tuleviku juhtimine"
Mihhail Borodjanski, MD (Peterburi, www.psy8.ru), tõlge; Ave Sepp

Kas sa tead, kuidas maailm on üles ehitatud? Mina isiklikult ei tea.  Kuid ma tean mudeleid, mis töötavad. 

Käesolev raamat ei ole maailma ülesehituse kirjeldus, vaid nende mudelite kasutamise praktiline käsiraamat, mis 99% juhtudest on osutunud efektiivseteks minu enda elus, aga samamoodi ka minu mitme tuhande kliendi elus.

Kas see tähendab, et 99 juhul 100st saavutad sa kohe peale selle raamatu lugemist edu? Kindlasti mitte. Kui mistahes ebaõnnestumise korral tead sa nüüd täpselt, kus eksisid ja mida konkreetselt on võimalik järgmisel korral teisiti teha. Aja jooksul (tavaliselt mõne nädala või kuu jooksul) teed sa aina vähem ja vähem taolisi vigu, ja sinu elu muutub üha sarnasemaks sellega, mida kujutled oma salajastes unstustes. Ja vähetähtis pole ka see, et toimuvad muutused on sinu jaoks selged ja mõistetavad. 
I osa saad edasi lugeda siit!
II osa saad lugeda siit!

D-vitamiin - taasleitud oluline tervisemõjur  
Mart Kull, Riina Kallikorm, Margus Lember (Eesti Arst 2010) 

D-vitamiini avastamine on seotud rahhiidi laialdase levikuga 20. sajandi alguses. Kalamaksa rahhiidivastaste omaduste avastamine ning toiduainete rikastamine D-vitamiiniga aitasid rahhiidi möödunud sajandi keskpaigaks enam-vähem elimineerida. Viimase aastakümne jooksul oleme tunnistajaks aga D-vitamiini nö taasleidmisele seoses selle vitamiini mitmete uudsete toimete avastamisega inimorganismis.

D-vitamiini madalat taset seostatakse nüüdseks suurema riskiga haigestuda kasvajatesse, diabeeti, sclerosis multiplex’i, infarkti, tuberkuloosi ja teistesse infektsioonidesse. Kaltsiumi bilansi parandamise ja lihasjõudluse tõusu läbi vähendab D-vitamiin osteoporoosist tingitud luumurde. Ülevaates on esitatud kehtivad seisukohad optimaalse ja D-vitamiini madala taseme defineerimisel ning andmeid hüpovitaminoosi levimuse kohta Eestis. Loe edasi... Artikli PDF faili saad alla laadida siit!


Energiameditsiini aeg on käes
Debra Green, PhD (Noetika Teaduste Instituut, www.noetic.org)
allikas: www.alkeemia.ee

Albert Einsteini tuntud valemi E=MC² kohaselt on energia ja mateeria samaväärsed. Mateeriat saab muuta energiaks ja vastupidi. Tõepoolest, saamaks teada, millest inimene koosneb ja põhjalikult mateeriat uurides avastasid füüsikud, et mateeria pole tahke vaid koosneb aatomitest väiksematest osakestest, mis ülesehituselt meenutavad tühja ruumi. Seejärel omakorda tühjust uurides tegid füüsikud kindlaks, et tegu polnudki täieliku tühjusega vaid kooslusega energiast, kvantvahust. Säärane energia peitub kõige oleva sisemuses.

Seost kõike siduva energia ja paljusid usutraditsioone ühendava kõiksusetunde vahel pole tarvis kaugelt otsida. Üheks valdkondadest, kus vaimsus ja teadus põimuvad, on energiameditsiin, mis toob iidsed ravitarkused kaasaegsesse arstikabinetti ja teaduslaboratooriumitesse. Loe edasi siit...

Teadlased on tõestanud, et DNAd saab ümber salvestada sõnade ja sageduste abil
Loo autorid: Grazyna Fosar and Franz Bludorf
Tõlkinud: Joonas Orav raamatust "Vernetzte Intelligenz"
allikas: www.alkeemia.ee

Inimese DNA on kui bioloogiline internet ja mitmeti isegi võimsam kui tõeline. Venelaste poolt läbi viidud teaduslikud uuringud seletavad otseselt või kaudselt selliseid nähtusi nagu selgeltnägemine, intuitsioon, iseeneslik ja kaugravi, eneseravi, jaatamistehnikad, inimmeele mõju ilmastikule ja paljut muudki. Lisaks on leitud tõendeid uue ravitüübi kohta, mille kohaselt saab DNA-d mõjutada ja ümber järjestada sõnade ja sageduste abil, sealjuures ühtegi geeni välja lõikamata ja asendamata.

Kõigest 10% meie DNA-st kasutatakse proteiinide loomiseks. Just nimelt selle DNA osa uurimisest ja rühmitamisest huvituvadki kõik lääne teadlased. Ülejäänud 90% peetakse „parasiitjärjestuseks". Vene teadlased aga olid kindlad, et loodus ei olnud oma loomingus rumal, ning ühendasid keele- ja geeniteaduse, eesmärgiga uurida seda ülejäänud 90% „parasiitjärjestusest". Nende saadud tulemused, leiud ja järeldused on lihtsalt revolutsioonilised. Loe edasi siit...