TULEVIKU LOOMISE seminaril osalenute tagasiside

"Saabusin treeningule ilma täpsemat ettekujutust omamata, kes on Mihhail ja mida tal oleks mulle õpetada. Guugeldasin, tundus intrigeeriv ja äratas uudishimu. Ja ma ei pidanud pettuma. Lektor Mihhail oli tõesti super - oli fantastiline kuulata ja jälgida kõik need neli päeva!

Treening ise oli üles ehitatud selliselt, et huvi ja põnevus säilisid lõpuni. Ühised meditatiivsed rännakud ja praktilised konstellatsioonid olid kasulikuks lisaks. Kõik osalejad said jooksvalt oma muljeid ja arvamusi avaldada.

Vaatenurka oma elule on võimalik muuta selliselt,  et suudaksime oma tulevikku teadlikult mõjutama hakata. Taipamine tuli ka sellele, miks inimesed ikka ühele ja samale "rehale" astuvad, isegi siis, kui nad “reha“ juba kaugelt ära tunnevad ja mõistavad, et tegelikult ei tasuks enam astuda.

Ei ole alati kindel, et kõik kursusel saadud instrumendid (meetodid) meenuksid just siis, kui neid kohe vaja oleks. Kõik vajab veel harjumist ja harjutamist. Kuid kindlasti alustan ja lõpetan ma päeva tõdemusega, et “Minu maailm hoolitseb minu eest!”. Ja tõesti, seda “minu maailma” hoolitsust  oskan märgata senisest rohkem, seda ära tunda ja olla tänulik. Aitäh, Mihhail!  

Iga treeningul osaleja asub oma elu ja individuaalse arenguga mingis teatavas faasis, milline see siis parasjagu kellelgi juhtub olema. Meetodid, millest räägitakse, mõjuvad vastavalt sellele. Isiklikult mina olen viimased aastad pidevalt tahtnud pühendada rohkem aega iseendale, kuid samas ei raatsi maha jätta mitmeid aastate jooksul ette võetud heategevuslikke projekte, millesse olen ju nõnda palju panustatud. Tänu tuleviku loomise treeningul saadud uuele enesekindlusele olen nüüdseks enamusest nendest valmis lahti laskma, tehes seda üsna muretu ja kerge südamega. Ees on põnevad arengud.!     

Kindlasti soovitan treeningut kõigile neile, kes arvavad, et oma eluga on võimalik endal midagi ette võtta, kuid ei tea täpselt, mida ja kuidas. See treening annab väga palju nii mõistusele kui hingele." 

- Ines

* * * * *
"Olen väga rahul Mihhaili kursuse ülesehitusega. Teemad võeti läbi põhjalikult, praktikat tahaks ju alati rohkem, aga seda sai täiendada jätkukursusel.
Instrumente (tehnikaid oma elusündmuste juhtimiseks) sai kokku 28 ja olen paljusid neist erinevatel aegadel kasutanud. Eriti sobilik on "Sündmuste juhtimise ring", võrdlus vana ja uue suhtumise vahel on väga selge ja toimiv.
Selline treening on vajalik, sest igapäevaelu ei pea olema raske ja kurnav, "pult" on ju sinu enda käes!

Soovitan seminari kindlasti inimestele, kes töötavad nõustajatena - nii terapeudile endale kui ka tema klientidele. Sa võid jäädagi kaevama minevikku ja otsima sealt põhjuseid või lood ise oma tuleviku! Paljud valikud on pärast seda treeningut teadlikumad."

- Pille

* * * * *
"Käisin Tuleviku Loomise Seminaril 2018 aasta kevadel. Sel ajal oli mul juba kolm kuud aeg keerelnud koduvahetuse ümber, mis kuidagi ei tahtnud laabuda - minu korteri huvilised ei saanud kas laenu või ei olnud ühtegi südamelähedast uut korterit.
Peale esimest kahte seminaripäeva kasutasin pühapäeva õhtul ühte tehnikat õpitutest ning esmaspäeva hommikul oli kolm kindlat minu kodu ostu kandidaati. Peale II moodulit kasutasin kokku 5-te õpitud tehnikat ning nädal hiljem alustasime notariaalsete tehingute sõlmimisega.
Tänaseks kasutan pidevalt erinevaid õpitud tehnikaid - vahel kombineeritult, vahel ainult ühte. Ja kuna minu jaoks on tegemist niivõrd toimivate tehnikatega ja ma tahan neid osata veelgi paremini kasutada, olen otsustanud seiminari korrata. Soovitan enda tuleviku jaoks seda kõigile, kes tahavad olla edukamad!"
- Karneliia

* * * * *
"4-päevane Mihhaili treening oli super ja ma olen vägagi rahul, et lõpuks seal osaleda otsustasin. Kõik oli nagu nii tipstops, et ei oskagi välja tuua eraldi miskit, lektor on väga sümpaatne, teooria-praktika-ülesehitus kõik selge-arusaadav-tasakaalus, korraldus hea nagu alati teie kursustel.


Saadud instrumente kasutan, küll ainult mõnda, aga neid pea päris igapäevaselt (teised vajaksid meeldetuletust). ;) 

Usun, et olen peale seminari muutunud rahulikumaks ja avatumaks suhtlejaks. Võibolla seetõttu, et põhiliselt kasutan emotsioonide nö neutraliseerimis-instrumenti. :)

Soovitan teistelgi kursusel osaleda, kuigi sealt saadavat on teinekord natuke raske sõnadesse panna... Aga jah, kellel kriis või vaja natuke särtsu või värskendust elus (nii era- kui tööelus), siis kohe kursusele! :)


Mis eriti meeldis? Isegi vist meditatiivsed rännakud, mis olid vägagi mõjuvad... skeptik nagu ma olen. ;)


Ja nö boonusena kohtab seal ka huvitavaid kursusekaaslasi! Mina sain sealt näiteks paar väga toredat tuttavat, kellega siiani edasi suhtlen ja ma pole just kõige suurem suhtleja tavaliselt… ;)"
- Kristiina

* * * * *
"Olen väga tänulik, et sellest kursusest osa sain! Sain kinnitust päris mitmele arusaamisele, milleni olin oma elus jõudnud, kuid ei olnud osanud seda selliselt sõnastada nagu lektor Mihhail seda tegi. Kogu kursuse vältel tekkis uusi taipamisi ja seoseid ning pilt sellest, kuidas me ISE saame oma elus toimuvat suunata, sai üha terviklikumaks.

Mind kõnetasid väga selgitused "neljast korrusest" ehk meie meeleseisunditest. Olen õppinud märkama, millisel "korrusel" ma parasjagu viibin ja kas see on hetkel asjakohane. Püüan ennast ikka võimalikult püsivalt "neljandal korrusel" hoida! ;)

Olen oma elu jooksul päris palju erinevaid seminare-lektoreid näinud-kogenud, kuid sellist sujuvust teooria edasiandmise, praktiliste harjutuste, näidete toomise, osalejatele tagasiside võimaluse andmise ja küsimustele vastamise vahel olen väga harva kogenud. Seetõttu minu sügav kummardus lektorile! :)

Soovitan seda kursust kõikidele, kes soovivad oma elus rohkem "kohal olla", elamisest rõõmu tunda ja lubada oma unistustel tõelisuseks saada! Teadlikult, rõõmsalt ja kergelt!" 
- Liina

* * * * *
TULEVIKU LOOMISE praktiline seminar toimub 21.-22. septembril ja 5.-6. oktoobril 2019. Kliki siia!