PEREKONSTELLATSIOONIDE  


PROBLEEMIKESKNE 
TÖÖTUBA

28.-29. septembril 2024
Grupp on täitunud! Ootenimekirja saab registreeruda SIIN
16.-17. novembril 2024
14.-15. detsembril 2024

Kuna iga inimene kuulub perekonda – nii lapsepõlve kui praegusesse – on pere, pereliikmete ja perekonna saatusega seotud teemad aktuaalsed igale inimesele. Iga inimene kuulub peresüsteemi ja omab oma peresüsteemis erilist kohta, olles energeetiliselt ühendatud kõigi teiste peresüsteemi liikmetega. See käib ka nende kohta, kes viibivad eemal kas lahusoleku või surma tõttu. 

Perekonstellatsiooni meetod lähtub arusaamast, et igas süsteemis valitseb kord. Süsteemid on omavahel seotud ja mõjutavad üksteist. Muutus ühes süsteemis põhjustab automaatselt muutuse kogu süsteemis. Seadused, mis reguleerivad kõiki süsteeme, on nähtavad ka peres - need seovad ühte selle liikmed, sõltumata nende omavahelisest sümpaatiast või teineteise tundmisest. Iga üksikisik on osake oma peresüsteemist, mis omakorda on osa teistest suurematest süsteemidest. Võime hoolitseda sidemete eest, millest oleme teadlikud, kuid samal ajal hõlmab peresüsteem ka meile tundmatuid sidemeid. Perekonstellatsioonid teevad nähtamatud sidemed nähtavaks, aitavad igal pereliikmel leida oma koha ja pidada lugu kõigi pereliikmete kuulumisest peresüsteemi hulka. 

Konstellatsioonitöö on meetod, mis sobib paljude eluküsimuste korral: hingelised ja kehalised haigused, ängistus, hirmud, trauma ja vägivalla tagajärjed, probleemid vanemate ja lastega, paarisuhted, tööga seotud probleemid jne.

Perekonstellatsioonid aitavad paremini mõista ja aktsepteerida tegelikkust sellisena nagu see on, taasühendada seda, mis on lahku viidud ja lahti harutada üleseotud suhtesidemed. Oma tegelikkuse ja esivanematega seotuse tunnistamine laseb meil leida täieliku elujõu ja astuda OMA TEED, leidmaks õnne, armastust ja hingerahu. Konstellatsioonide tulemused on sageli üllatavad ja hõlmavad kogu antud perekonna süsteemi. 

OSALEMA ON OODATUD nii need, kellel on probleemseid teemasid kui ka need, kellel on huvi lähemalt tundma õppida peresüsteemde seaduspärasusi ja nende mõju nii lastele kui täiskasvanutele. Teretulnud on nii varasema konstellatsioonitöö kogemusega osalejad kui ka täiesti esmakordselt meetodiga kokku puutuvad huvilised, keda teema kõnetab. 
Kõik osalejad saavad endale soovi korral isikliku konstellatsioonitöö ja võimaluse teiste töödes esinajatena osaledes suurematesse protsessidesse panustada. 
Me kõik oleme ühendatud läbi infovälja tasakaalustades ja tervendades mingit aspekti kellegi peresüsteemis loome samaaegselt harmooniat iseenda elus ja suhetes, mis omakorda peegeldub kollektiivsete mustrite muutumises. 

TÖÖTUBA JUHENDAB MARI VIIK - diplomeeritud konstellöör, lõpetanud Rahvusvahelise Süsteemse Psühholoogia Instituudi Peterburis (vaata siit), NLP meister, psühhiaater.

TÖÖTUBA TOIMUB 2-päevase tervikuna: 28.-29. septembril (Grupp on täitunud - ootenimekirja saab registreeruda SIIN), 16.-17. novembril ja 14.-15. detsembril 2024

TOIMUMISKOHT ja AJAKAVA: Toompuiestee 10 Tallinnaskell 10-19 mõlemal päeval, vahepeal jooksvalt lühikesed teepausid ja pikem lõunapaus (lõuna ei kuulu osalemistasu sisse).

OSALEMISTASU: 195 eurot (kõikidele osalejatele)

REGISTREERUMINE JA TASUMINE: Osalemiseks täida palun registreerumisvorm.
Arve saadame umbes 1-1,5 kuud enne ürituse toimumist. Esimene osamakse 50 eurot osalemise kinnitamiseks tuleb tasuda 5 päeva jooksul, ülejäänud summa vastavalt arvel märgitud tähtajale või kokkuleppele. 

NB! Registreeru aegsasti, kuna grupi suurus on piiratud!

LISAINFO ja KÜSIMUSED: ave@innerself.ee