PEREKONSTELLATSIOONIDE  

PROBLEEMIPÕHINE 
TÖÖTUBA

30.-31. oktoober 2021 Tallinnas

Kuna iga inimene kuulub perekonda – nii lapsepõlve kui praegusesse – on pere, pereliikmete ja perekonna saatusega seotud teemad aktuaalsed igale inimesele. Iga inimene kuulub peresüsteemi ja omab oma peresüsteemis erilist kohta, olles energeetiliselt ühendatud kõigi teiste peresüsteemi liikmetega. See käib ka nende kohta, kes viibivad eemal kas lahusoleku või surma tõttu. 

Perekonstellatsiooni meetod lähtub arusaamast, et igas süsteemis valitseb kord. Süsteemid on omavahel seotud ja mõjutavad üksteist. Muutus ühes süsteemis põhjustab automaatselt muutuse kogu süsteemis. Seadused, mis reguleerivad kõiki süsteeme, on nähtavad ka peres - need seovad ühte selle liikmed, sõltumata nende omavahelisest sümpaatiast või teineteise tundmisest. Iga üksikisik on osake oma peresüsteemist, mis omakorda on osa teistest suurematest süsteemidest. Võime hoolitseda sidemete eest, millest oleme teadlikud, kuid samal ajal hõlmab peresüsteem ka meile tundmatuid sidemeid. Perekonstellatsioonid teevad nähtamatud sidemed nähtavaks, aitavad igal pereliikmel leida oma koha ja pidada lugu kõigi pereliikmete kuulumisest peresüsteemi hulka. 

Konstellatsioonitöö on meetod, mis sobib paljude eluküsimuste korral: hingelised ja kehalised haigused, ängistus, hirmud, trauma ja vägivalla tagajärjed, probleemid vanemate ja lastega, paarisuhted, tööga seotud probleemid jne.

Perekonstellatsioonid aitavad paremini mõista ja aktsepteerida tegelikkust sellisena nagu see on, taasühendada seda, mis on lahku viidud ja lahti harutada üleseotud suhtesidemed. Oma tegelikkuse ja esivanematega seotuse tunnistamine laseb meil leida täieliku elujõu ja astuda OMA TEED, leidmaks õnne, armastust ja hingerahu. Konstellatsioonide tulemused on sageli üllatavad ja hõlmavad kogu antud perekonna süsteemi. 

OSALEMA ON OODATUD nii need, kellel on probleemseid teemasid kui ka need, kellel on huvi lähemalt tundma õppida peresüsteemde seaduspärasusi ja nende mõju nii lastele kui täiskasvanutele. Teretulnud on nii varasema konstellatsioonitöö kogemusega osalejad kui ka täiesti esmakordselt meetodiga kokku puutuvad huvilised, keda teema kõnetab! :)
Võimalus on endale konstellatsioonitöö (paigutus) teha või osalejana (esindajana) protsessidesse panustada. Me kõik oleme ühendatud läbi infovälja - tasakaalustades ja tervendades mingit aspekti kellegi peresüsteemis, loome samaaegselt harmooniat iseenda elus ja suhetes, mis omakorda peegeldub kollektiivsete mustrite muutumises. Küsimus on, kas me usaldame avada oma südamed ja lubame ennast vabasse voolu või saavad meie piirid meile piiranguks. :) 

TÖÖTUBA JUHENDAB MARI VIIK - diplomeeritud konstellöör, lõpetanud Rahvusvahelise Süsteemse Psühholoogia Instituudi Peterburis (vaata siit), NLP meister, psühhiaater.

TÖÖTUBA TOIMUB 2-päevase tervikuna: 30.-31. oktoobril 2021 Tallinnas, Toompuiestee 10

AJAKAVA: kell 10-19 mõlemal päeval, vahepeal jooksvalt lühikesed teepausid ja pikem lõunapaus. 

OSALEMISTASU: 150 eurot (kõikidele osalejatele)

REGISTREERUMINE JA TASUMINE: Täida palun registreerumisvorm, seejärel saadetakse sulle arve, millest 50 eurot tuleb registreerumise kinnitamiseks tasuda 3 päeva jooksul, ülejäänud summa vastavalt arvel märgitud tähtajale või kokkuleppele (registreerumistasu ei tagastata seminarist loobumise korral).
Registreeru aegsasti, kuna grupi suurus on kuni 16 osalejat.

NB! Seoses VV poolt kehtestatud korraldusega teeme kohapeal kõikidele osalejatele antigeeni (sülje) kiirtesti, testi hind on 5 eurot.

LISAINFO ja KÜSIMUSED: ave@innerself.ee