PEREKONSTELLATSIOONIDE TÖÖTUBA
:

MINU KOHT SÜSTEEMIS

2.-3. märtsil 2024 Tallinnas Grupp on täitunud!
Ootenimekirja saad registreeruda SIIN.

Kuna iga inimene kuulub perekonda – nii lapsepõlve kui praegusesse – on pere, pereliikmete ja perekonna saatusega seotud teemad aktuaalsed igale inimesele. Iga inimene kuulub peresüsteemi ja omab oma peresüsteemis erilist kohta, olles energeetiliselt ühendatud kõigi teiste peresüsteemi liikmetega. See käib ka nende kohta, kes viibivad eemal kas lahusoleku või surma tõttu.

Perekonstellatsiooni meetod lähtub arusaamast, et igas süsteemis valitseb kord. Seadused, mis reguleerivad kõiki süsteeme, on nähtavad ka peres - need seovad ühte selle liikmed, sõltumata nende omavahelisest sümpaatiast või teineteise tundmisest. Iga üksikisik on osake oma peresüsteemist, mis omakorda on osa teistest suurematest süsteemidest. Võime hoolitseda sidemete eest, millest oleme teadlikud, kuid samal ajal hõlmab peresüsteem ka meile tundmatuid sidemeid. Perekonstellatsioonid teevad nähtamatud sidemed nähtavaks, aitavad igal pereliikmel leida oma koha ja pidada lugu kõigi pereliikmete kuulumisest peresüsteemi hulka.

Konstellatsioonide töötoas MINU KOHT SÜSTEEMIS tuleb juttu konstellatsioonide põhiseaduspärasustest ja leiame oma koha süsteemis - uurime nii oma tegelikku sünnijärjekorda kui paiknemist oma vanemate, partneri ja laste suhtes, soovi korral ka organisatsioonis. Lisaks lõpetame ka nn ripakil olevaid suhteid (suhted, mis on ammu justkui lõppenud, aga energeetiline side on katkestamata).
Seega saame põhiteadmisi, teeme igale osalejale lühikonstellatsioone, lisaks praktilisi harjutusi ja grupitöösid. 

Töötuba kuulub teemapõhiste konstellatsioonide seeriasse:
"Minu koht süsteemis" 2.-3. märtsil 2024
"Ema, ma ju vajan Sind!" 13.-14. aprillil 2024
"Tänu isale olen mina" 25.-26. mail 2024

OSALEMA ON OODATUD kõik, kellel on huvi lähemalt tundma õppida peresüsteeme ja nende mõju nii lastele kui täiskasvanutele. Teretulnud on nii esmakordselt meetodiga kokku puutuvad huvilised kui ka varasema konstellatsioonitöö kogemusega osalejad :)

TÖÖTUBA JUHENDAB MARI VIIK - diplomeeritud konstellöör, lõpetanud Rahvusvahelise Süsteemse Psühholoogia Instituudi Peterburis (vaata siit), NLP meister, psühhiaater.

TÖÖTUBA TOIMUB 2-päevase tervikuna: 2.-3. märtsil 2024 Tallinnas, Toompuiestee 10.

AJAKAVA: mõlemal päeval kell 10-19, vahepeal jooksvalt lühikesed teepausid ja pikem lõunapaus (lõuna ei kuulu osalemistasu sisse).

OSALEMISTASU: 195 eurot 

REGISTREERUMINE JA TASUMINE: NB! Grupp täis! Ootenimekirja saad registreeruda SIIN.

NB! Registreeru aegsasti, kuna grupi suurus on piiratud.

KÜSIMUSED: ave@innerself.ee