PEREKONSTELLATSIOONIDE TÖÖTUBA
:

MINU KOHT SÜSTEEMIS

16.-17. oktoobril 2021 Tallinnas
NB! GRUPP ON TÄIS! Registreeruda saab ootenimekirja!  

Kuna iga inimene kuulub perekonda – nii lapsepõlve kui praegusesse – on pere, pereliikmete ja perekonna saatusega seotud teemad aktuaalsed igale inimesele. Iga inimene kuulub peresüsteemi ja omab oma peresüsteemis erilist kohta, olles energeetiliselt ühendatud kõigi teiste peresüsteemi liikmetega. See käib ka nende kohta, kes viibivad eemal kas lahusoleku või surma tõttu.

Perekonstellatsiooni meetod lähtub arusaamast, et igas süsteemis valitseb kord. Seadused, mis reguleerivad kõiki süsteeme, on nähtavad ka peres - need seovad ühte selle liikmed, sõltumata nende omavahelisest sümpaatiast või teineteise tundmisest. Iga üksikisik on osake oma peresüsteemist, mis omakorda on osa teistest suurematest süsteemidest. Võime hoolitseda sidemete eest, millest oleme teadlikud, kuid samal ajal hõlmab peresüsteem ka meile tundmatuid sidemeid. Perekonstellatsioonid teevad nähtamatud sidemed nähtavaks, aitavad igal pereliikmel leida oma koha ja pidada lugu kõigi pereliikmete kuulumisest peresüsteemi hulka.

Konstellatsioonide töötoas MINU KOHT SÜSTEEMIS tuleb juttu konstellatsioonide põhiseaduspärasustest ja leiame oma koha süsteemis - uurime nii oma tegelikku sünnijärjekorda kui paiknemist oma vanemate, partneri ja laste suhtes, soovi korral ka organisatsioonis. Lisaks lõpetame ka nn ripakil olevaid suhteid (suhted, mis on ammu justkui lõppenud, aga energeetiline side on katkestamata).
Seega saame põhiteadmisi, teeme igale osalejale lühikonstellatsioone, lisaks praktilisi harjutusi ja grupitöösid. 

Töötoal on ka järjeosad, et erinevaid teemavaldkondi sügavamalt uurida:
* 20.-21. novembril emaliini töötuba "Ema, ma ju vajan sind!"
* 18.-19. detsembril isaliini töötuba "Tänu isale olen mina"

OSALEMA ON OODATUD kõik, kellel on huvi lähemalt tundma õppida peresüsteeme ja nende mõju nii lastele kui täiskasvanutele. Teretulnud on nii esmakordselt meetodiga kokku puutuvad huvilised kui ka varasema konstellatsioonitöö kogemusega osalejad :)

TÖÖTUBA JUHENDAB MARI VIIK - diplomeeritud konstellöör, lõpetanud Rahvusvahelise Süsteemse Psühholoogia Instituudi Peterburis (vaata siit), NLP meister, psühhiaater.

TÖÖTUBA TOIMUB 2-päevase tervikuna: 16.-17. oktoobril 2021 Tallinnas, Toompuiestee 10.

AJAKAVA: mõlemal päeval kell 10-19, vahepeal jooksvalt lühikesed teepausid ja pikem lõunapaus.

OSALEMISTASU: 175 eurot 

REGISTREERUMINE JA TASUMINE:  NB! GRUPP ON TÄIS! Registreeruda saab ootenimekirja! 
Täida palun registreerumisvorm, seejärel saadetakse sulle arve, millest 50 eurot tuleb registreerumise kinnitamiseks tasuda 3 päeva jooksul, ülejäänud summa vastavalt arvel märgitud tähtajale või kokkuleppele (registreerumistasu ei tagastata seminarist loobumise korral).

NB! Registreeru aegsasti, kuna grupis on kuni 16 osalejat.

LISAINFO: Seoses VV poolt kehtestatud korraldusega teeme laupäeva hommikul kohapeal kõikidele osalejatele antigeeni (sülje) kiirtesti, testi hind on 5 eurot.

KÜSIMUSED: ave@innerself.ee