HARMOONILISED SUHTED

Psühholoogiliste vektorite süsteemi praktiline seminar  
Mihhail Borodjanski juhendamisel

Planeeritud sügisel 2020 - toimumisaeg selgumisel 

Seminar on mõeldud neile, kes on psühholoogiliste vektorite süsteemiga tuttavad – osalenud „Harmooniliste suhete“ baaskursusel 2018 kevadel või lugenud raamatut „Teie kehaõõnsuste psühholoogia“ – ning soovivad veelgi paremini mõista iseennast ja ümbritsevaid inimesi.

Iseenda mõistmine:
Sul on võimalik õppida oma juhtivaid vektoreid ja nende väljendumist oma elus veelgi sügavamalt mõistma, samuti saad teadlikuks põhjustest, miks oled oma mõningaid vektoreid vaid vähesel määral vastu võtnud (aktsepteerinud). Sul on võimalik üles leida need „pimedad punktid“ iseenda täielikul aktsepteerimisel, mis jäävad sageli peale raamatu lugemist mõtetesse „kummitama“. Leiad ka praktilised võimalused nende vektorite harmoniseerimiseks, mis on sulle ebamugavusi põhjustanud.

Teiste inimeste mõistmine:
Sa parandad oluliselt oma oskusi teiste inimeste vektorite määratlemisel kõige erinevamates väljendustes: välimuses (näojoonte, soengu, jumestuse ja riietumise eripära), käekirjas, kirjutamise ja kõnelemise stiilis, iseloomulikes harjumustes, poosides ja žestides, iseloomujoontes ja paljus muus. Sa hakkad inimeste juhtivaid vektoreid intuitiivselt tunnetama ja leiad nendega suhtlemiseks parima viisi, isegi ilma nende „vektorportreele“ mõtlemata.  

Koostoimimine inimestega:
Sa teadvustad oma tugevad ja nõrgad küljed ja mõistad, miks ümbritsevad inimesed võtavad sind just sellisel moel. Sa leiad üles need „punased nupud“, mida ümbritsevad inimesed kasutavad, et sinuga manipuleerida. Sa näed, kuidas sinu käitumine mõjutab vastastikuseid suhteid kodus ja tööl. Sa mõistad ka, miks sa tõmbad oma ellu just teatud tüüpi naisi või mehi ja mida saad teha, et seda mustrit muuta.

Paarisuhted ja suhted lastega:
Me arutame põhjalikult iga vektori sobivust teiste vektoritega ja leiame harmoonilise paarisuhte valemi. Saad teada vektorite avaldumise iseärasustest lapseeas ja õpid, kuidas aidata lapsel oma vektoreid vastu võtta (aktsepteerida), realiseerida nende potentsiaal ja kujuneda harmooniliseks isiksuseks.

Seminari juhendaja Mihhail Borodjanski on arst-psühhoterapeut, konsultant ja äritreener, mitmete juhtimis- ja suhtlemiskunsti käsitlevate publikatsioonide autor, kolme lapse isa. Alates 1994. aastast on ta läbi viinud enam kui 680 treeningut Venemaal, Euroopas ja USAs, millel on osalenud üle 12 000 inimese.

Mihhail on kirjutanud samal teemal raamatu "Teie kehaõõnsuste psühholoogia. Psühholoogiliste vektorite süsteem: millest ei rääkinud Sigmund Freud",
mis ilmus 2018 kevadel ka eesti keeles ja on saadaval raamatupoodides üle Eesti.
Autori sissejuhatust ja mõningaid katkendeid raamatust saad lugeda siit.

Seminar toimub: planeeritud sügisel 2020 - täpsem toimumisaeg on selgumisel

Toimumispaik: Toompuiestee 10 Tallinnas

Osalemistasu: 220 eurot. Varem samal seminaril osalenud saavad osaleda poole hinnaga.

Osaleda saavad: kõik, kes on psühholoogiliste vektorite süsteemiga tuttavad – lugenud raamatut „Teie kehaõõnsuste psühholoogia“ või osalenud märtsis 2018 „Harmooniliste suhete“ baaskursusel.

Registreerumine: avatakse kuupäevade selgumisel

Viimane registreerumistähtaeg: 

Tasumine: peale registreerumist saadud arve alusel. 50 eurot registreerumise kinnitamiseks tuleb tasuda 5 päeva jooksul ülejäänud summa vastavalt arvele märgitud tähtajale või kokkuleppele. Võimalus tasuda mitmes osas.
NB! Peale tasumist kursusest loobumise korral jääb tagastamatuks korralduskuluks 50 eurot. Vähem kui 3 päeva enne seminari algust loobumise korral osalemistasu ei tagastata.

Lisainfo ja küsimused: ave@innerself.ee